Błogosławieństwo kolędowe

Pragniemy poinformować Czcigodnych Parafian, że po świętach Bożego Narodzenia nie będzie tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich, tzw. kolędy. Chcemy tą drogą zaprosić Mieszkańców naszej Parafii na wspólne Mszę św. w czasie których chcemy spotkać się z Parafianami poszczególnych ulic i miejsc, przekazać błogosławieństwo dla Domowników, poświęcić wodę do pokropienia Domu przez przedstawiciela Rodziny, podzielić się pamiątką, ale też prosić o tradycyjne wsparcie materialne. Ofiary z Kolędy w znacznej większości służą na opłaty związane z Kurią Diecezjalną i Zgromadzeniem Księży Misjonarzy, którzy w naszej Parafii posługują. Za każdą ofiarę już składamy Bóg zapłać. Plan zaproszenia Mieszkańców poszczególnych ulic jest umieszczony w gablotach parafialnych i poniżej na stronie internetowej Parafii.