Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodz: Renata, Filipina, Eustachy

Msze św. i spowiedź

Msze św.
Niedziele i święta: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 18:00
Dni powszednie: 6:30, 18:00
 
Spowiedź św.
Pół godziny przed każdą Mszą św.

Kancelaria parafialna

Poniedziałek   17:00 - 18:00
Wtorek                 8:00 - 9:00
Środa               17:00 - 18:00
Czwartek             8:00 - 9:00
Piątek              19:00 - 20:00

Spowiedź świąteczna

W  środę 16 marca od godz. 8:00 - 10:00 i od 16:00 - 19:00 zapraszamy na parafialną spowiedź przed świętami wielkanocnymi. Będą spowiadać księża z naszego Dekanatu. 

Nauki przedmałżeńskie

W sobotę 27 lutego 2016r. w naszej parafii rozpoczną się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych, które potrwają do 5 marca 2016r.. Spotkania odbywać się będą w domu parafialnym o godz. 19.00. 

Adoracja w Roku Jubileuszowym

 

 

Z okazji Roku Jubileuszowego Miłosierdzia zapraszamy wszystkich wiernych na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbywa się w naszym kościele (będącym kościołem jubileuszowym) w każdy czwartek w godz. 7:00 - 12:00.

Zgodnie z dekretem ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Czai z dnia 12 grudnia 2015 r. (Nr 1050/15/A) odpust zupełny mogą uzyskać wierni za każdym razem, gdy odbędą pobożną pielgrzymkę do wyznaczonych kościołów jubileuszowych i wezmą tam udział w uroczystej celebracji bądź przynajmniej zatrzymają się na odpowiedni czas wypełniony ufną modlitwą, zakończoną wyznaniem wiary, modlitwą za Ojca Świętego oraz w intencjach, które „nosi on w sercu dla dobra Kościoła i całego świata”. 

Nabożeństwa wielkopostne

W Wielkim Poście odprawiamy tradycyjne nabożeństwa

- w niedziele o 17:00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

- piątki Drogi krzyżowe: o 16:30 dla dzieci, o 18:30 dla dorosłych, o 19:30 dla młodzieży

Spotkania dla bierzmowanych

 
Terminy spotkań kandydatów do bierzmowania z klas 3
 
Grupa 1 (p. Zioła) – poniedziałek 15 lutego godz. 17:00
Grupa 2 (p. Duda) – piątek 19 lutego godz. 17:00
Grupa 3 (p. Zając) – poniedziałek 22 lutego godz. 16:00
Grupa 4 (p. Szczepek) – czwartek 25 lutego godz. 18:00 przeniesione na czwartek 3 marca na godz. 18:00
Grupa 5 (p. Szeląg) – wtorek 23 lutego godz. 16:30