Ogłoszenia 27.01.2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
27.01.2019r.
III NIEDZIELA ZWYKŁA
 
  1. Zakończył się czas odwiedzin duszpasterskich w parafii. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich domów i mieszkań, by wspólnie modlić się o błogosławieństwo Boże. Dziękujemy również za złożone ofiary w czasie kolędy.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 17:00 zapraszamy na wspólne kolędowanie i koncert kolęd w wykonaniu chóru „Grodkovia”. Natomiast o godz. 18:00 Msza św. Apostolatu Maryjnego, a po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym.
  3. We wtorek 29 stycznia po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego w Domu Parafialnym.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. o godz. 6.00, a po południu od godz. 17.00. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji chorych i cierpiących.
  6. W sobotę 2 lutego z racji Święta Ofiarowania Pańskiego Msze święte odprawimy w kościele parafialnym: o godz. 6.30, 9.00 i 16.30. W kościołach filialnych Msze św: w Lubczy o 15:00, w Wojsławiu o 16:00 i w Tarnowie Grodkowskim o godz. 17.00. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone gromnice. Taca z tego dnia przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.
  7. Spotkanie Koła Przyjaciół Misji odbędzie się w czwartek 7 lutego po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  8. W sobotę od godz. 10:00 z sakramentalną posługą odwiedzimy chorych. Informujemy, że 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji o godz. 11.00 będzie Msza św. dla chorych z obrzędem namaszczenia chorych.
  9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Marian Bigas, l. 82 z Tarnowa Grodkowskiego, śp. Longin Gajewski, l. 91 z Rynku śp. Ryszard Łaski, l. 62 z ul. Morcinka i śp. Emil Rewucki, l. 90 z ul. Konopnickiej.

Free Joomla templates by L.THEME