Ogłoszenia 10.02.2019r.

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE
10.02.2019r.
V NIEDZIELA ZWYKŁA
 
  1. W poniedziałek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. O godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych połączona z obrzędem namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy chorych, a równocześnie prosimy bliskich i sąsiadów o pomoc chorym w dotarciu do kościoła. Pół godziny przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W czwartek przypada wspomnienie Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  5. W przyszłą niedzielę 17 lutego w naszej wspólnocie parafialnej gościć będziemy ojca Piotra Czaplińskiego – Misjonarza ze Smotrycza koło Kamieńca Podolskiego na Ukrainie. Ojciec Piotr w czasie Mszy św. wygłosi słowo Boże i opowie o swojej pracy misyjnej. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiarę i wspomóc Misjonarza.
  6. Informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczną się sobotę 2 marca o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Ewa Boczek, l. 77 z ul. Sienkiewicza i śp. Bronisława Kowalczyk, l. 97 z ul. Lawendowej.

Free Joomla templates by L.THEME