Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodz: Łucja, Otylia, Eugeniusz
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
23.09.2018r.
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
 
  1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w czwartek - Uroczystość św. Wincentego a Paulo, Założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy
  • w piątek - wspomnienie św. Wacława, Męczennika
  • w sobotę - Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
  1. Ks. Piotr zaprasza do udziału w kręgu biblijnym, który odbędzie się w najbliższy wtorek 25 września o godz. 18:30 w Domu Parafialnym.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek 27 września po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  4. W sobotę 29 września o godz. 10.00 z pod kościoła wyruszy V ROWEROWY RAJD – ŚW. MICHAŁA, który rozpocznie obchody naszego odpustu parafialnego. W czasie rajdu udamy się do Starego Grodkowa, by oddać hołd Żołnierzom Niezłomnym. Po powrocie ok. godz. 14:00 zapraszamy na wspólne grillowanie. Osoby niepełnoletnie mogą jechać z opiekunem dorosłym.
  5. W przyszłą niedzielę 30 września będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła. Kazania w tym dniu wygłosi i sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Józef Łucyszyn CM, kapłan Zgromadzenia Misji. Na procesję prosimy o przygotowanie baldachimu, figur i sztandarów. W tym dniu zapraszamy byłych członków Chóru Cecyliańskiego na g.10:00 do Domu Parafialnego na próbę przed sumą odpustową, podczas której upamiętnimy poświęceniem tabliczki wieloletnią działalność śp. Stanisława Ożgi. Natomiast o godz. 17:00 w tym dniu, w ramach Lata Organowego, wystąpi Paweł Kuchnicki z Poznania.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego oraz do nabycia kalendarzy diecezji opolskiej i kalendarzy dla Rolników.