Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodz: Maria, Marcelina, Marzena
22.04.2017r.
IV  NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpoczyna tydzień modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Jerzy. Księdza Solenizanta polecajmy szczególnej pamięci i modlitwie oraz opiece patrona św. Jerzego. W środę święto św. Marka, ewangelisty.
  3. We wtorek 24 kwietnia o godz. 19:00 w Domu Parafialnym spotkanie Kręgu biblijnego.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Również w piątek odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego, po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  6. Próba dla Dzieci pierwszokomunijnych w Wojsławiu, odbędzie się w piątek o godz. 17.00.
  7. Przypominamy, że organizowana jest pielgrzymka autokarowa w dniach 19 – 21 maja br. Plan zwiedzania przewiduje Sanktuarium M.B. w Gietrzwałdzie, Świętą Lipkę, Wilczy Szaniec, Mrągowo, Ciechocinek. Wszystkich chętnych prosimy o zdeklarowanie chęci wyjazdu do 30 kwietnia u p. Helena Balcerek.
  8. Przypominając Parafianom, że spowiadamy pół godziny przed Mszą św., bardzo prosimy, by nie odkładać przyjścia na ostatnią chwilę przed rozpoczęciem Mszy.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej „Gościa Niedzielnego”.