Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodz: Amelia, Albert, Leopold
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
11.11.2018r.
  1. W dniu dzisiejszym 11 listopada o godz. 10.30 w Lubczy Msza św. odpustowa ku czci św. Marcina.
  2. W poniedziałek 12 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych odprawiamy codziennie o godz. 17.15.
  4. Zapraszamy na premierę książki dra Tomasza Greniucha pt. "Chrystus za nas, my za Chrystusa" o zgrupowaniu oddziałów Żołnierzy Wyklętych, których komuniści w okrutny sposób wymordowali w pobliskim Starym Grodkowie we wrześniu 1946r. Premiera publikacji odbędzie się w czwartek 15 listopada o godz. 17:00 w Kinie Klaps w Grodkowie. Podczas premiery będzie możliwość nabycia książki i uzyskania dedykacji autora.
  5. W przyszłą niedzielę 18 listopada gościć będziemy ks. diakona Mariusza Setlaka z seminarium w Opolu. Wygłosi on dla nas Słowo Boże, podzieli się kilkoma słowami o życiu seminarium. Składka przeznaczona będzie na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu.
  6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza św. dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Maria Wojdyła, l. 91 z ul. Styki i śp. Stanisław Kotas, l. 84 z ul. Krakowskiej.