23.06.2019r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Procesja wokół kościoła ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa odbywać się będzie do czwartku włącznie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dziewczynki z Krucjaty Maryjnej i Ministrantów.
  2. Kancelaria Parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00

3. We wtorek 25 czerwca spotkanie Kręgu Biblijnego, które rozpocznie się po wieczornej procesji wokół kościoła

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. W tym dniu modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Na Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się błogosławieństwo wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci.
  6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek 27 czerwca po Mszy św. wieczornej w salce Domu Parafialnego.
  7. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Matki Bożej w Częstochowie oraz do o. Pio. Wyjazd autokarem spod ratusza w sobotę 27 lipca o godz. 5:30. Zapisy do 30 czerwca u p. Heleny Balcerek po Mszy św. wieczornej.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Józef Ryczek, l. 96 z ul. Mickiewicza i śp. Jolanta Lenart, l. 56 z ul. Krzywej.