OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE
17.02.2019r.
VI NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  3. W czwartek 28 lutego od godz. 8:00 w przychodni lekarskiej „SANMED” przy ul. Słowackiego 5 w Grodkowie oraz w piątek 1 marca w przychodni lekarskiej „ZDROWIE” przy ul. Szpitalnej 13 w Grodkowie odbędą się badania USG Doppler: przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne w cenie 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.
  4. Ks. Piotr we wrześniu organizuje pielgrzymkę do Francji. W programie znajduje się m.in. zwiedzanie Paryża, Wersalu i Awinionu oraz sanktuariów w Lourdes i La Salette. Spotkanie informacyjne z przedstawicielem biura podróży obędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 19:00 w domu katechetycznym.
  5. W ubiegłą niedzielę na remont salek w domu katechetycznym zebrana została kwota 4.420 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Antoni Pański, l. 81 z ul. Szpitalnej, śp. Władysław Dubiel, l. 75 z ul. Żeromskiego, śp. Stanisław Nowak, l. 72 z ul. Głowackiego, śp. Jadwiga Siuta, l. 69 z ul. Powst. Śląskich., śp. Janusz Trzcionkowski, l. 60 z ul. Sienkiewicza i śp. Zbigniew Piotrowski, l. 79 z ul. Kościuszki.