21.04.2019r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei, czas odrodzenia się wiary w siłę Chrystusa i siłę człowieka. Niech nam nie zabraknie odwagi w głoszeniu prawdy swoim życiem, że Chrystus zmartwychwstały jest obecny pośród nas. Pragniemy życzyć Parafianom oraz wszystkim Gościom przebywającym w naszej parafii, aby Święta Zmartwychwstania Pańskiego przyniosły radość i pokój w życiu codziennym oraz wzajemną życzliwość w budowaniu miłości i jedności w naszych rodzinach i naszym otoczeniu. Dziękujemy serdecznie Parafianom, Firmom i Instytucjom za złożone życzenia z racji świat wielkanocnych jak i również dnia kapłańskiego w Wielki Czwartek.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego i uroczystego przeżycia Świąt Wielkanocnych w kościele parafialnym, jak również w kościołach filialnych.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny - Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Msza św. w kaplicy Świętego Krzyża na Osiedlu o godz. 12.00. Ofiary złożone jutro na tacę, tradycyjnie przeznaczone będą na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. W sobotę 27 kwietnia spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłą niedzielę złożyli ofiary na remont salek w domu katechetycznym. Zebrana została kwota – 4570 zł. Bóg zapłać.
  6. Zostały jeszcze 3 wolne miejsca na wrześniową pielgrzymkę do Francji. Szczegółowe informacje są na stronie internetowej Parafii lub w gablocie przed kościołem.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Antonina Staroń, l. 78 z ul. Wrocławskiej i śp. Ludwika Bulic, l. 82 z Rynku.