XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

11.08.2019r.

1. We wtorek 13 sierpnia, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu, a o godz. 20.00 nabożeństwo Fatimskie z procesją, na które serdecznie zapraszamy i prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  2. W czwartek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominamy, że udział we Mszy św. w tym dniu jest obowiązkowy. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Na Mszy św. o godz. 11:30 pieśniami Maryjnymi liturgię uświetni chór „Grodkovia”. Msza św. w kaplicy na Osiedlu o godz. 12:00. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone zioła i kwiaty. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone będą na Wydział Teologiczny w Opolu.
  3. W piątek 16 sierpnia o godz. 19:00 zapraszamy na recital organowy Renaty Lisieur z Wilna w ramach Śląskiego Lata Organowego.
  4. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Genowefa Grzywacz, l. 94 z ul. Otmuchowskiej i śp. Grzegorz Świątkowski, l. 41 z ul. Klubowej.