Dzisiaj jest: 22 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodz: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Msze św. i spowiedź

Msze św.
Niedziele i święta: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 18:00
Dni powszednie: 6:30, 18:00
 
Spowiedź św.
Pół godziny przed każdą Mszą św.

Kancelaria parafialna

 
W czasie wakacji kancelaria jest czynna
od poniedziałku do piątku w godz. 18:30 - 19:00

Siostra Dolores w Grodkowie

25 lutego 2018 r. w naszym kościele parafialnym gościliśmy s. Dolores Nowak ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, wykładowczynię Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Opolu. Siostra Dolores, która w Instytucie naucza takich przedmiotów jak: Kształcenie słuchu, Emisja głosu, Prawodawstwo muzyki liturgicznej, na podczas każdej Mszy św. śpiewała psalm,  dzieliła się swoimi refleksjami na temat dzisiejszej Ewangelii o Przemienieniu Jezusa na górze Tabor oraz opowiadała o działalności i potrzebach Instytutu. Po Mszach św. wraz z wolontariuszami zbierała datki na wyposażenie świeżo wyremontowanego nowego budynku, w którym odbywają się zajęcia Instytutu. Instytutowi można także pomóc przekazując 1% podatku wpisując do deklaracji PIT nr KRS 0000647538. Szczegółowe informacje na temat działalności Instytutu można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ.
ks. Piotr